Zemin Baskı Beton

Zemin Baskı Beton Profesyonel Hizmet

Yaşam alanlarımızda bizlere eşlik eden ürünlerde gelişimden artık nasibini alıyor. En yeni ve özel ürünler ile harika ve kullanışlı alanlar yaratmak artık sorun olmuyor. Özellikle beklentileri harika şekilde karşılayan birçok ürün bugün yaşantımız içinde yer almakta. Kullanım kolaylıkları, dayanımlı durumları ve görsel güzellikleri ile zemin baskı sistemleri de bu yeni nesil ürünler içinde önde gelmektedir. Birçok alanda gördüğümüz bu harika ve özel sistemler sayesinde farklı çözümleri en etkin şekilde sağlayabiliyoruz. Özellikleri itibari ile dış mekanlarda çok sağlıklı bir şekilde kullanılabilen zemin baskı beton sistemleri her zaman en iyi sonucu alacağınız özel sistemlerdir. Uygulama alanı da oldukça geniş olan bu sistemler sayesinde sizler de çok farklı sonuçları en hızlı şekilde elde edebilirsiniz.

ŞIK VE KALİTELİ GÖRÜNÜM

Baskı Beton Uygulamasının şık ve kaliteli görünüşü ile dikkatleri çeker. İşyerleri ve çalışma sahalarında çoğunlukla kullanılır.

DEĞER KATAR

Baskı Beton uygulaması, yapılan yerin görüntüsüne dekoratif bir imaj katarak, finansal değerini arttırır.

DAYANIKLI VE SAĞLAM

Darbelere, çatlaklara, çökmelere, kırılmalara, sert kış şartlarına veya sıcak yaz aylarına meydan okuyan baskı betonları, zeminin dayanıklılık ve sağlamlığını arttırarak, uzun yıllar kullanılabiliyor.

Zemin Baskı Beton Kullanım Alanları Nerelerdir?

Oldukça fazla kullanım alanına sahip olan baskı beton uygulamaları ile aklınıza gelebilecek hemen her mekâna uygulama yaptırabilirsiniz. Uygulama alanı aslında birazda kullanılan malzemenin kalitesi ve profesyonel uygulayıcılara göre değişiklikler gösterebilmektedir. Ancak genel olarak sıklıkla yapılan bazı zemin baskı beton uygulama alanları hangileri sizler için madde madde yazalım.

 • Parklar ve bahçeler
 • Yürüyüş yolları
 • Otantik kafeler
 • Alışveriş merkezleri
 • Peyzaj çalışmalarının yapıldığı şehir içleri
 • Özellikle tarihi turistik alanlar
 • Caddeler
 • Otoparklar
 • Okullar
 • Hastane bahçeleri
 • Lunaparklar
 • Havuz kenarları
 • Geleneksel görünümlü oteller
 • Duvarlar
 • Teraslar
 • Sahiller başlıca zemin baskı beton kullanım alanları arasında yer almaktadır.

Günümüzün en çok tercih edilen uygulamalarından bir tanesi baskı beton sistemleri olmaktadır. Zemin baskı beton; çok farklı seçeneklere sahip olan tarihi, antik ve kültürel bir görünüm oluşturan doğal ya da granit taşlardan yapılan bir zemin baskısıdır. Özellikle kalitesi, sağlamlığı, kullanışlı oluşu ve estetik görünümüyle ön plana çıkan bir beton baskısı modeldir. Asla kolay kolay bozulmayan, çökme ya da kırılma gibi durumlara maruz kalmayan çok uzun ömürlü uygulamalar olmaktadır. Çok geniş bir seçenek yelpazesine de sahip olan baskı beton, birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Baskı beton uygulamalarının insanlar tarafından çok beğenilme sebeplerinden bir tanesi de puzzle görünümüne sahip olmasıdır. Fakat görünenin aksine baskı beton puzzle tarzı parçalardan meydana gelmemektedir. Bu sebepten baskı beton uygulamaları kesinlikle kolay kolay kırılmaz ve parçalanmaz bir yapıda olmaktadır. Herkes tarafından bilinen ve çok meşhur bir kaldırım tarzı olan Arnavut Kaldırımları gibi taşlardan oluşmaz ve arasında ot bitmez.

Zemin baskı beton uygulaması zaten bu noktada önem kazanmaktadır. Baskı beton uygulamaları kesinlikle yakıcı güneşten ya da soğuk havadan etkilenmezler. Böylece solma ve renk kaybolması gibi bir durum yaşanmaz. Temizlik noktasında da yüzeyi dümdüz olan baskı beton uygulamaları oldukça kolay temizlenebilme özelliğine sahiptir. Tek parça halinde olan bu zemin kaplama sistemi yüzeyi düzgün bir yapıda olmasına rağmen asla kaydırmaz.

Zemin Baskı Beton Firmaları

Baskı beton uygulamaları zemin kaplama denildiğinde yaygın şekilde tercih edilen yöntemlerden birisidir. Özel teknikler ve özel yöntemler ile uygulanan baskı beton çalışmalarında geniş renk alternatifinin sunuluyor olması ve bu yapıların estetik özelliklere sahip olması tercih edilme nedenleri arasında yer almaktadır. Bu uygulamalarda istenilen düzeyde başarının elde edilebilmesi için özel işçilik ve özel teknik gerekmektedir. Dolayısıyla zemin baskı beton uygulamalarında hedeflediğiniz kaliteyi ve estetiği yakalama bilmeniz için bu alanda faaliyet gösteren en iyi firmalardan hizmet almanız gerekecektir.

Zemin baskı beton firmaları denildiğinde bugüne kadar yapmış olduğu birbirinden başarılı zemin ve duvar baskı çalışmaları ile ön plana çıkan Baskı Beton Zemin markası tercih edilmektedir. Firmaya ait olan internet sitesine giriş yaparak zemin baskı beton uygulamalarının nasıl gerçekleştirildiği konusunda detaylı bilgi edinebilirsiniz. Aynı zamanda metrekare üzerinden hesaplanan fiyatlandırmalar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Duvar baskı beton uygulamaları

Geleneksel zemin ve duvar kaplama yöntemlerinden çok daha farklı bir şekilde uygulanan ve özel bir görünüm sağlayan baskı beton uygulamaları aynı zamanda duvarlar için de estetik görüntü sağlayan özel bir tekniktir. Duvar baskı beton uygulamaları Baskı Beton Zemin markası tarafından profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

İç veya dış mekanlarda konsepte en uygun şekilde duvar kaplama talep ettiğinizde Baskı Beton Zemin markasının yapmış olduğu çalışmaları inceleyebilir ve fiyat teklifinin talebinde bulunabilirsiniz.

Hayalini Kurduğunuz Projelrinizi Profesyonel Ekibimiz İle Gerçeğe Dönüştürüyoruz.

İletişim