Duvar Baskı Beton

Duvar Baskı Beton 

Duvar Baskı Beton 
Duvar Baskı Beton

Geleneksel yöntemler yerine pratik ve uzun ömürlü sistemler ile tanışıyoruz. Özelikle farklı beklentileri olan kullanıcılar bu özel metotlara daha fazla ilgi duyuyorlar. Son dönemde etkili şekilde kullanılmaya başlanan duvar baskı beton sistemleri en ideal sonuçları her bakımdan sağlayan çok özel yöntemlerdir. Bu harika ve modern betonlar sizlere istediğiniz ahşap sıcaklığını ya da tarihi taş duvar tarzını anında yansıtacaklardır. Uygulamaları da oldukça kolay ve zaman almayan bu sistemler, dayanımlı ve şık duruşları ile her zaman tercih ediliyor.

Duvar Baskı Beton Nedir?

İnşaat sektörü son dönemde ciddi bir gelişme içinde. Özellikle yapılarda artık daha sistemsel ve özel ürünler kullanılıyor. Bunların en güzel örneklerinden biri olan duvar baskı beton uygulamaları, etkili sonuçları alabilmek adına çok özel ürünler. Renkleri, dokuları, desen alternatifleri ve dayanımları ile oldukça ilgi çekmekteler. Uzun yıllar boyunca özlem duyulan taş duvar motifler ve özel renkler için harika bir uygulama sunuyorlar. Her bakımdan kullanıldıkları alanlarda en özel sonuçları sağlayan bu ürünler, etkileyici ve kalıcı renkleri ile de tercih nedeni.

Baskı Sıva;

Son teknoloji ve olarak uygulamalar içinde yer alan duvar baskı sıva bizler için ideal bir alternatif sunuyor. Güncel teknolojiler ile farklı ve güzel sonuçları artık her alanda alıyoruz. Daha özel araçlara biniyor, daha temiz yolları kullanıyor, daha konforlu evlerde ve ofislerde yaşıyoruz. Bu ideal sistemler sayesinde sizler de harika sonuçları en ideal seçimler ile gerçekleştirebilirsiniz. Geleneksel sistemlerden farklı olarak karşımıza çıkan bu özel sistemler, yenilikçi yapıları ile harika ve özgün tasarımları da sizlere sunuyor. Son teknoloji ve olarak uygulamalar içinde yer alan duvar baskı sıva bizler için ideal bir alternatif sunuyor. Bu şekilde daha uzun süre, güzel ve dayanıklı bir kaplama sistemi kullanıyorsunuz. Kalıplar ile şekil verilen bu özel modeller, gerçek bir taş duvar izlenimini verdiği için oldukça harika sonuçları alabileceğiniz sistemler olarak karşımıza çıkıyorlar. Sizler de bu etkileyici ve farklı işlerim sayesinde daha şık, modern ve sağlam bir duvar kullanımına sahip olabilirsiniz. Son moda olan bu uygulamalar aynı şekilde dikkat çekicidirler. Özel duvar baskı sıva fiyatları konusunda bilgi almak için sizler de bizimle irtibat kurabilirsiniz. Daha farklı ve özel bir sonucu alabilecek, uygun fiyatlar ile uzun yıllar sorunsuz bir kullanımı sağlayabilirsiniz. Bu şekilde bir kez yaptığınız uygulama ile uzun yıllar sonuçtan memnun kalacağınıza eminiz.

Duvar Baskı Beton Hizmeti

Duvar baskı beton uygulamaları da yine en çok sevilen ve çeşitli alanlarda daima tercih edilen bir dekorasyon uygulaması olarak öne çıkıyor. Bu firma, oldukça üst düzey bir profesyonellikle duvar baskı beton uygulama işlemlerini de yerine getiriyor. Hangi baskı türünü kullanılacağına müşteriler diledikleri gibi bir karar verebiliyorlar. Sonrasında uzman ekipler uygulama sürecine geçiş yapıyorlar.

Duvar Baskı Beton Uygulama

Sitede sadece zemine uygulanan baskı beton değil ayrıca duvar baskı beton, epoksi, yapay kaya şelale, bisiklet yolu boyası gibi pek çok ürün ve hizmet de yer alıyor. Sitede yer alan ürünler çok kaliteli olmalarının yanı sıra aynı zamanda piyasaya göre çok da uygun fiyatlı. Ayrıca firma Türkiye’nin tüm illerine bu hizmeti veriyor.

Baskı betonu uzun yıllar kullanılabilir

Baskı betonu ister zemin isterse duvar baskı beton olsun son derece dayanıklı bir malzemedir. Bu nedenle uzun yıllar kullanım ömrü olmaktadır. Baskı betonu içerisindeki malzemelerin özelliği neticesinde çatlamalara kırılmalara ve çökmelere karşı son derece dayanıklıdır. Öte yandan yine baskı betonu iklim koşullarından da etkilenmez. Baskı betonu şeklindeki zemin kaplamalarının ya da duvar kaplamalarının profesyonel kuruluşlara yaptırmak gerekir. Beyoğlu Baskı Beton ülkemizde baskı beton çeşitlerini müşterilerine sunan montajını ve tasarımını yapan lider kuruluşlar arasında yer almaktadır.

Duvar Betonu

Dış mekan yaşam alanınızı tazelemek için benzersiz bir şey mi arıyorsunuz? Wallcrete’i deneyin! Bu desen baskılı beton, sıkıcı, eski duvarları çok daha heyecan verici bir şeye dönüştürmenize olanak tanır. Çoğunlukla dış duvarlarda kullanılmasına rağmen, Custom Crete’de istediğiniz her şeyi duvar betonu yapmaktan çok mutluyuz – iç duvarlar, hatta köpek kulübeleri!

En İyi Duvar Baskı Beton Firmaları

Baskı beton uygulamaları hem zemin için hem de duvar için uygulanabilen kaplama yöntemlerinden birisidir. Özel bir teknoloji ve özel bir yöntem ile uygulanan duvar baskı beton yöntemi sayesinde iç ve dış mekan duvarlarında estetik bir görünüm elde edebilirsiniz. Dekorasyon çalışmalarının en önemli alanlarından birisi olan duvarlarda uzun yıllar verimli bir şekilde kullanabileceğiniz kalitede bir kaplama talep ettiğinizde duvar baskı beton uygulamaları öncelikli tercihiniz olacaktır. Bu uygulamalar kaliteli ve kolay bir kullanım ile birlikte aynı zamanda geniş renk alternatifleriyle estetik ve görsel avantajlar da sağlamaktadır.

İç ve dış mekanlarınızda duvar baskı beton uygulamaları ile duvarlarınız bir ruha sahip olsun istiyorsanız Baskı Beton Zemin markası ile iletişime geçebilirsiniz. Firmanın sağlamış olduğu kaliteli hizmet avantajlarından en uygun fiyatlarda yararlanabilirsiniz. Uygulama yaptırmak istediğiniz duvarların metrekare ölçülerinde firmaya iletebilir ve istediğiniz özelliklerde duvar baskı beton uygulamaları için en uygun fiyat tekliflerini talep edebilirsiniz.

Baskı Beton Zemin firması hizmet alanları

Baskı Beton Zemin markası tarafından zemin ve duvar kaplamaları alanında baskı beton uygulamaları yapılmaktadır. Her tür zemin ve her tür duvar için uygulanabilen bu yöntemler%100 müşteri memnuniyetini hedefleyen kaliteli ve uzun ömürlü uygulamalardır. Baskı Beton Zemin tarafından sunulan zemin baskı beton hizmetleri için daha önce yapılmış örnek uygulamaları internet sitesi üzerinden inceleyebilirsiniz.

Baskı Beton Nasıl Yapılır?

En çok tercih edilen zemin türlerinden olan baskı betonun yapılış evresi öncelikle müşterinin ne tarz bir tasarım istediğini öğrenilerek başlanır. İstenilen tasarımın öğrenilmesi ile beraber;
• Daha sonra baskı beton yapılacak zemin iyi bir şekilde temizlenir, eskiye dair tüm beton, taş, çim, çiğ toprak çıkarılır.
• Toprak eğer istenilen seviyede değilse beton atımı öncesinde alan granül dolgu ile doldurulur. Eğer gerekirse tüm alan alt taban dolgusu ile kaplanır.
• Seçilen baskı beton modeline göre beton kalıpları çıkartılarak saha çalışmasına başlanır.
• Daha sonra alana metal ya da ahşap kazıklar dikilerek betonun döküleceği sınır belirlenir. Betonun dökülmesi ile beraber kazıklar yerinden çıkarılır.
• İlk betonun atılması ile beraber baskı beton için asıl çalışmalara başlanmaktadır. Baskı beton için özel çimento hazırlığına başlayan ekipler, çimento dökümü sırasında betonun donmaması için özel çalışmalara başlarlar.
• Dökülen çimentonun zemin üzerinde tüm bölgelere dağılım gösterip göstermediğine bakılır. Üst düzeyde düzleştirme işleminin tamamlanması ile beraber seçilen desen ve rengin oluşturulmasına başlanır.